Savaime prilimpančios medžiagos

Aprašymas:

Tai medžiaga, skirta klijuoti ant paruošto pagrindo, nenaudojant atviros ugnies. Gaminama, padengiantpoliefirinį arba stiklūno pagrindą bitumo-polimeriniu rišikliu, kurio sudėtyje yra SBS polimeriniu modifikatoriumi modifikuoto bitumo. Viršutiniam apsauginiam sluoksniui galima naudoti polimerinę plėvelę arba tekstilines dangas. Kaip apatinis apsauginis sluoksnis naudojama lengvai nuimama polimerinė plėvelė, ji uždengia lipnųjį sluoksnį ir neleidžia sluoksniams tarpusavyje sukibti ritinyje. Gaminamos medžiagos, prisiklijuojančios prie pagrindo visu paviršiaus plotu, ir tokios, kur lipniuoju  sluoksniu padengtos tik užlaidos. Viršutiniam apsauginiam sluoksniui dažniausiai naudojama stora polimerinė plėvelė arba tekstilė.

Naudojimo sritis:
  • vidaus patalpų hidroizoliacija – virtuvės, vonios kambario, vidaus patalpų.
  • jei viršutinis sluoksnis yra iš tekstilės, tai ant tokios medžiagos lengva kloti apdailos sluoksnį, pvz.: plyteles, nenaudojant cement-smėlio pakloto, o paprasčiausiai jas klijuojant ant plono cement- klijų sluoksnio.
  • kaip savaime prisiklijuojantys paklotai  po lanksčiosiomis čerpėmis arba kitomis stogo dangomis.
  • medžiaga, kuri iš viršaus padengta stambiagrūdžiu pabarstu, o prisiklijuojančiu sluoksniu – tik užlaidos, yra ekonomiškas sprendimas, įrengiant ritinines stogo dangas ant šlaitinio stogo.
Klojimas:

Su šia medžiaga lengva dirbti  — pakanka tik nuimti apsauginę plėvelę, užkloti medžiagą ant paruošto pagrindo ir prispausti voleliu. Kokybiškiausias priklijavimo rezultatas pasiekiamas, kai pagrindo ir medžiagos temperatūra ne žemesnė, kaip +5 °С. Esant žemesnei, nei +5°С temperataūrai, būtina papildomai pašildyti lipnųjį paviršių pramoniniu fenu.

MIDA SELF PV S2,0s
Eksploatacinių savybių deklaracijos pdf
Sandėliavimas ir transportavimas pdf