Gruntas

Aprašymas

BITUMEN PRIME COATING – (tirpiklio pagrindu) aukštos kokybės naftos bitumų tirpalas specialiai parinktuose organiniuose tirpikliuose, minkštėjantis ne mažesnėje nei 80ºС temperatūroje. Jis gerai sudrėkina paviršių, giliai į jį įsiskverbia ir greitai džiūsta. Yra paruoštas naudoti gruntas ir gruntas-koncentratas, kuriuo galima iš karto dengti paviršių, –  tai leidžia patogiau ir greičiau atlikti darbus.

DYSPERBIT – (vandens pagrindu) dispersinė bituminė-kaučiukinė mastika, kurios sudėtyje nėra tirpiklių, skirta paviršių hidroizoliacijai ir konservacijai. Atspari drėgmei bei žemėje esančių agresyviųjų medžiagų poveikiui

Naudojimo sritis

BITUMEN PRIME COATING – pagrindo paruošimas (gruntavimas), prieš dengiant jį prilydomosiomis, prisiklijuojančiomis ir hidroizoliacinėmis dangomis.

DYSPERBIT:

  • Tepamosios hidroizoliacijos įrengimui vidaus patalpose;
  • Galima naudoti kaip gruntą, prieš klojant prilydomąsias, savaime prisiklijuojančias stogo dangas arba įrenginėjant hidroizoliaciją iš bituminių produktų.
Dengimas

BITUMEN PRIME COATING dengiamas ant apdorojamo paviršiaus šepečiais arba teptukais. Dengiant tokiu būdu, gruntas įtrinamas į paviršių, jį prisotina ir sutvirtina, užtikrindamas tvirtą hidroizoliacinės dangos sukibimą su pagrindu.

Gruntų išeiga  – 0,25 – 0,35 l/m2 (1 l grunto pakanka  3,33 м2 paviršiaus).

DYSPERBIT – prieš naudojimą mastiką kruopščiai išmaišyti. Naudojant kaip gruntą, Dysperbit galima skiesti vandeniu santykiu nuo 1:1 (1 dalis Dysperbit ir 1 dalis vandens) iki 1:6, priklausomai nuo gruntuojamų paviršių įgeriamumo. Galima naudoti ir purškimo būdą. Dengiant keliais sluoksniais, apatinis sluoksnis turi būti išdžiūvęs. Vieno sluoksnio storis neturi viršyti 1 mm.

Išeiga vienam sluoksniui: 0.5 – 1.0l/m2

DYSPERBIT
Eksploatacinių savybių deklaracijos pdf
Sandėliavimas ir transportavimas pdf