KOKYBĖ IR TYRIMAI

TECHNONICOL sėkmė - tai patogūs, kompleksiški ir novatoriški izoliacijos sprendimai, prieinami bet kurioje pasaulio vietoje, bei gamybos pajėgumai, patenkinantys statybos rinkos poreikius. Visos TECHNONICOL gamyklos yra sertifikuotos ISO 9001 ir ISO 14001 bei griežtai laikosi šių tarptautinių reglamentų apibrėžtų kokybės standartų. Korporacijos sudėtyje veikia 6 mokslinių tyrimų centrai, kuriuose kuriamos inovatyvios medžiagos bei sprendimai, atitinkantys aukščiausius reikalavimus.

IMG_7099.jpg

Esame pasiryžę nuolat gerinti taršos prevencijos priemones bei laikytis atitinkamų aplinkosaugos įstatymų.

Mūsų gamybiniai pajėgumai ir moderni įranga sudaro sąlygas tiekti medžiagas dideliems statybos projektams bei kurti unikalius gaminius pagal individualius klientų poreikius. Džiaugiamės galimybe prisidėti kuriant modernius pastatus su juose įrengtomis pažangiomis technologijomis, užtikrinančiomis energetinį efektyvumą, gerinti statomų pastatų kokybę bei sumažinti eksploatavimo ir statybos išlaidas.

Darbuotojų kompetencija, profesionalios techninės konsultacijos, mūsų mokslinių tyrimų centruose kuriamos naujos medžiagos, gaminių ir sprendimų kokybė – visa tai leidžia TECHNONICOL patenkinti kiekvieno kliento lūkesčius. Kokybiškas klientų aptarnavimas yra vienas iš mūsų prioritetų.

Mūsų tikslas – sustiprinti savo, kaip didžiausio Europoje stogo dangų ir hidroizoliacinių medžiagų gamintojo, pozicijas bei tapti partneriu, su kuriuo patogiausia dirbti mūsų klientams.


MEDŽIAGŲ TYRIMAI

materials-research-img-1.jpg Kompanijos TECHNONICOL sudėtyje veikia 6 mokslinių tyrimų centrai ir daugybė modernių laboratorijų, testuojančių naujas medžiagas. Mūsų mokslininkai daugiausia dėmesio skiria statybinių medžiagų eksploatacinėms savybėms, ilgaamžiškumo tyrimams, taikymo galimybių didinimui, praplečiant eksploatavimo temperatūros intervalą, kuriant inovatyvias technologijas, tokias, kaip galimybė stogo dangai valyti orą nuo teršalų, atsparumas samanų augimui ar energijos ekonomiškumo didinimas.

Pagrindinės tyrimų ir mokslinių centrų veiklos:

Laboratorijos, veikiančios gamyklose, aprūpintos šiuolaikine įranga, naudojama fizikinių ir mechaninių medžiagų savybių tyrimui plačiame temperatūros intervale, žaliavų struktūros ir sudėties nustatymui, medžiagų patvarumo testavimui.

Unikali chromatografinė įranga naudojama bitumo sudėties nustatymui ir optimalaus modifikuojančių priedų tipo bei kiekio parinkimui.

Dirbtinio klimato kamera naudojama medžiagų senėjimo, ilgaamžiškumo procesų tyrimui. Šis metodas suteikia galimybę vos per 2 ar 3 mėnesius patikimai prognozuoti hidroizoliacinių medžiagų savybes po daugelio metų eksploatacijos ant stogo ar, pvz. pamatų sistemoje.

Ugnies poveikiui atsparios statybinės medžiagos ir patikimos, ilgaamžiškos konstrukcinės sistemos yra vienos iš pagrindinių TECHNONICOL prioritetų. Stogo dangų hidroizoliacinės membranos atitinka griežtus Europos Sąjungos priešgaisrinės saugos reikalavimus. Bitumas ir sintetinės membranos atitinka E klasės reikalavimams. Stogo dangų sistemos yra testuojamos, siekiant įvertinti atsparumo ugniai charakteristikas bei atitinka „Broof“ klasifikavimo kriterijus.

Tyrimai ir pažangių technologijų diegimas leidžia TECHNONICOL kasmet pristatyti naujas medžiagas ir įvairius kompleksinius pasiūlymus, priklausomai nuo kliento poreikių. Bendradarbiaudamos su tyrimų ir moksliniais centrais, gamyklos gavo daug sertifikatų medžiagoms, išduotų įvairių prestižinių institutų visame pasaulyje.