Straipsniai

2020-10-12 Kuo greitai ir patogiai uždengti nedidelio ploto stogą?

Didžiulis savaime prilimpančios dangos „MIDA SELF KSK“ privalumas  yra tame, kad, norint uždengti ja stogą, nereikia samdyti meistrų ar  nuomotis specializuotos įrangos.

2020-09-30 Gruntavimas – svarbus paviršiaus paruošimo etapas

Grunto sluoksnis su pagrindu suriša smulkias daleles ir dulkes,  užpildo pagrindo poras. Dėl šių dviejų priežasčių gali sumažėti toliau  ant pagrindo tepamos hidroizoliacinės mastikos sąnaudos.

2020-09-16 Bendrosios rekomendacijos planuojantiems montuoti bitumines čerpes

Montuodami bituminių čerpių stogo dangą užtikrinkite ištisinę garų izoliacija, tinkamą vėjo izoliaciją bei ventiliacijai skirtą ertmę.

2020-09-09 Optimaliam pastatų šiltinimui būtini kompleksiniai sprendimai

Nuolatos gerėja statybinių, izoliacinių medžiagų technologinės savybės, gamintojai įgyja vis daugiau vertingų įgūdžių, todėl pastatų architektūrinė ir statybinė raida nepaliaujamai žengia į priekį.

2020-06-30 Sausų pamatų sprendimai

Statant naujus namus ir renovuojant jau pastatytus, be galo svarbu pasirūpinti tinkama pamatų ir požeminių pastato dalių hidroizoliacija. Išsamiau apie tai – šiame straipsnyje.

2020-06-17 Moderniosios PIR šiltinimo plokštės – ir renovacijai, ir naujoms statyboms

Vienas iš neabejotinų lyderių šiltinimo medžiagų rinkoje dėl savo montavimo paprastumo, nedidelės kainos ir puikių izoliacinių savybių – tai šilumos izoliacinės plokštės, pagamintos iš standžių poliizocianurato (PIR) putų.

2020-06-09 Bituminės mastikos – pagalbininkai klijuojant ir hidroizoliuojant

Hidroizoliacinės ir klijavimo mastikos bei gruntai –  patikimas įvairių pastato dalių ir statybinių konstrukcijų  hidroizoliavimo sprendimas. Pristatome populiariausius mūsų gaminius.

2020-05-29 Šiltas ir sandarus stogas – geros renovacijos požymis

Tinkamai įvertinus renovuojamo stogo būklę, parinkus medžiagas bei kokybiškai atlikus renovacijos darbus, naujojo stogo šiltumas, sandarumas ir ilgaamžiškumas gali būti garantuoti.

2020-05-12 Šlaitinių stogų priežiūra pavasarį ir vasarą

Straipsnyje aptarsime kokie stogo  priežiūros ypatumai svarbūs po žiemos ir vasaros metu, norint užtikrinti  sėkmingą šlaitinių stogų eksploataciją.

2020-05-05 Stogo sprendimai, taupantys energiją – projektas „UPTOWN PARK“

Verslo centro “Uptown Park” projektui įgyvendinti buvo panaudoti išskirtiniai sprendimai - stogui įrengti panaudotos itin kokybiškos medžiagos, padedančios mažinti energijos sąnaudas.

2020-04-30 Plokščių stogų priežiūra pavasarį ir vasarą: ką svarbu atlikti, siekiant ilgalaikės eksploatacijos?

Itin atsakingai stogą reikia paruošti žiemos metui, tačiau pavasario ir vasaros metu atliekami tikrinimai ne mažiau reikšmingi. Po žiemos gali išryškėti defektai, kuriuos privalu kuo skubiau pašalinti.

2020-04-27 Sukurtas antrinio bitumo atraižų panaudojimo būdas

Bendrovė MIDA LT, kartu su VGTU mokslininkais, siekianti kiek įmanoma sumažinti bitumo produkcijos gamybos atliekų kiekį, rado galimybę grąžinti jas į žiedinės ekonomikos ciklą.