Straipsniai

2020-06-30 Sausų pamatų sprendimai

Statant naujus namus ir renovuojant jau pastatytus, be galo svarbu pasirūpinti tinkama pamatų ir požeminių pastato dalių hidroizoliacija. Išsamiau apie tai – šiame straipsnyje.

2020-06-17 Moderniosios PIR šiltinimo plokštės – ir renovacijai, ir naujoms statyboms

Vienas iš neabejotinų lyderių šiltinimo medžiagų rinkoje dėl savo montavimo paprastumo, nedidelės kainos ir puikių izoliacinių savybių – tai šilumos izoliacinės plokštės, pagamintos iš standžių poliizocianurato (PIR) putų.

2020-06-09 Bituminės mastikos – pagalbininkai klijuojant ir hidroizoliuojant

Hidroizoliacinės ir klijavimo mastikos bei gruntai –  patikimas įvairių pastato dalių ir statybinių konstrukcijų  hidroizoliavimo sprendimas. Pristatome populiariausius mūsų gaminius.

2020-05-29 Šiltas ir sandarus stogas – geros renovacijos požymis

Tinkamai įvertinus renovuojamo stogo būklę, parinkus medžiagas bei kokybiškai atlikus renovacijos darbus, naujojo stogo šiltumas, sandarumas ir ilgaamžiškumas gali būti garantuoti.

2020-05-12 Šlaitinių stogų priežiūra pavasarį ir vasarą

Straipsnyje aptarsime kokie stogo  priežiūros ypatumai svarbūs po žiemos ir vasaros metu, norint užtikrinti  sėkmingą šlaitinių stogų eksploataciją.

2020-05-05 Stogo sprendimai, taupantys energiją – projektas „UPTOWN PARK“

Verslo centro “Uptown Park” projektui įgyvendinti buvo panaudoti išskirtiniai sprendimai - stogui įrengti panaudotos itin kokybiškos medžiagos, padedančios mažinti energijos sąnaudas.

2020-04-30 Plokščių stogų priežiūra pavasarį ir vasarą: ką svarbu atlikti, siekiant ilgalaikės eksploatacijos?

Itin atsakingai stogą reikia paruošti žiemos metui, tačiau pavasario ir vasaros metu atliekami tikrinimai ne mažiau reikšmingi. Po žiemos gali išryškėti defektai, kuriuos privalu kuo skubiau pašalinti.

2020-04-27 Sukurtas antrinio bitumo atraižų panaudojimo būdas

Bendrovė MIDA LT, kartu su VGTU mokslininkais, siekianti kiek įmanoma sumažinti bitumo produkcijos gamybos atliekų kiekį, rado galimybę grąžinti jas į žiedinės ekonomikos ciklą.

2020-04-20 Paruošiamasis hidroizoliacinis sluoksnis bituminėms čerpėms kloti – permoka ar taupymas?

Kam reikalingas paruošiamasis hidroizoliacinis sluoksnis? Kaip sutaupyti neprarandant kokybės? Ar gali paruošiamasis hidroizoliacinis sluoksnis tapti laikinuoju stogu? Atsakymai šiame straipsnyje.

2020-04-15 Sandarinimo darbai su NICOBAND – paprasčiau nebūna

Kad būstas atitiktų naujausius energetinio efektyvumo reikalavimus, būtų sandarus, šiltas ir sausas, tokioms vietoms reikia skirti daug dėmesio, ir padaryti tai geriausia moderniais, efektyviais būdais.

2020-03-02 PVC stogų dangos. Kaip pasirinkti?

Sparčiais žingsniais tobulėjančios technologijos neaplenkia daugelio sričių – ypač jų įtaka juntama statybų sektoriuje. Investicija į stogo kokybę yra nemaža, tad lūkesčiai siejami su ilgalaike eksploatacija.

2020-02-10 Kuo pranašesnė SBS modifikuoto bitumo stogo danga?

Stogas – ne tik vienas pagrindinių vaizdą kuriančių ir namo savininko estetinį skonį atskleidžiančių statinio elementų, jo dangos kokybė ir funkcinės savybės neabejotinai lemia ir komforto lygį patalpose.