Straipsniai

2021-01-22 Terasų įrengimo ir izoliacijos sprendimai

Terasų teikiamais malonumais madinga  mėgautis jau ne tik privačių namų savininkams. Vis daugiau pirmuosiuose  aukštuose esančių butų savininkų linkę įsirengti šią nedidelę jaukaus  poilsio aikštelę gryname ore. Kad ji ilgiau džiugintų  savo šeimininkus, pravartu paisyti tam tikrų paruošimo ir izoliavimo  principų.

2021-01-15 TECHNONICOL pamatų izoliacijos sistemos

Vienas pirmųjų naujai statomo ar renovuojamo pastato rūpesčių – jo pamatų apsauga nuo drėgmės. Medžiagos tam turi būti parenkamos atsižvelgiant į nemažai veiksnių: požeminės pamatų konstrukcijos dydį, jos sudėtingumą, paskirtį, gilumą ir grunto, esančio prie pastato, sudėtį.

2021-01-05 Fasadų sprendimai su TECHNONICOL

Lietuvoje ilgą laiką  populiariausiais buvusiems tinkuotiems mūrinių namų fasadams jau kuris  laikas rimtą konkurenciją sudaro vėdinamieji, kuriuose tarp išorinės  fasado apdailos ir šiltinimo medžiagos paliekamas oro tarpas.

2020-12-01 Bituminių čerpių klojimas

Aktualu planuojantiems stogą dengti bituminėmis čerpėmis: UAB „Mida LT“ nuo š. m. balandžio mėnesio teikia nemokamą paslaugą – per 2–3 darbo dienas atlieka šlaitinio stogo dangos ir reikalingų medžiagų skaičiavimus bei suteikia kitą profesionalią konsultaciją

2020-11-30 Standartizuota skaitmeninė informacija yra raktas į sėkmingą nacionalinių BIM iniciatyvų įgyvendinimą

Šiandien procesų automatizacija tampa viena iš didžiausių varančių pažangos jėgų įvairiose verslo sektoriuose. Čia minimas statybos sektorius ir BIM technologijos nėra išimtis. Tačiau, efektyvus BIM iniciatyvų įgyvendinimas reikalauja visų sektoriaus dalyvių įsitraukimo, bendradarbiavimo, pasirengimo bei suvienodintos skaitmeninės informacijos taikymo.

2020-11-11 Patikima šiltinamojo sluoksnio izoliacija nuo garų

Naujoji specializuota garų izoliacinė membrana  TECHNOELAST VB 500 SELF pasižymi daugeliu privalumų, išskiriančių ją  stogų šiltinimo produkcijos rinkoje

2020-10-28 Nestandartinis sprendimas su PVC danga – šlaitiniam stogui

Bendrovės specialistai įsitikinę, kad PVC membrana „Logicroof“ derinyje su valcą imituojančiu A formos profiliu idealiai tinka ir pastatų, esančių kultūros vertybių apsaugos zonoje, stogams.

2020-10-12 Kuo greitai ir patogiai uždengti nedidelio ploto stogą?

Didžiulis savaime prilimpančios dangos „MIDA SELF KSK“ privalumas  yra tame, kad, norint uždengti ja stogą, nereikia samdyti meistrų ar  nuomotis specializuotos įrangos.

2020-09-30 Gruntavimas – svarbus paviršiaus paruošimo etapas

Grunto sluoksnis su pagrindu suriša smulkias daleles ir dulkes,  užpildo pagrindo poras. Dėl šių dviejų priežasčių gali sumažėti toliau  ant pagrindo tepamos hidroizoliacinės mastikos sąnaudos.

2020-09-16 Bendrosios rekomendacijos planuojantiems montuoti bitumines čerpes

Montuodami bituminių čerpių stogo dangą užtikrinkite ištisinę garų izoliacija, tinkamą vėjo izoliaciją bei ventiliacijai skirtą ertmę.

2020-09-09 Optimaliam pastatų šiltinimui būtini kompleksiniai sprendimai

Nuolatos gerėja statybinių, izoliacinių medžiagų technologinės savybės, gamintojai įgyja vis daugiau vertingų įgūdžių, todėl pastatų architektūrinė ir statybinė raida nepaliaujamai žengia į priekį.

2020-06-30 Sausų pamatų sprendimai

Statant naujus namus ir renovuojant jau pastatytus, be galo svarbu pasirūpinti tinkama pamatų ir požeminių pastato dalių hidroizoliacija. Išsamiau apie tai – šiame straipsnyje.