Straipsniai

2020-05-12 Šlaitinių stogų priežiūra pavasarį ir vasarą

Straipsnyje aptarsime kokie stogo  priežiūros ypatumai svarbūs po žiemos ir vasaros metu, norint užtikrinti  sėkmingą šlaitinių stogų eksploataciją.

2020-05-05 Stogo sprendimai, taupantys energiją – projektas „UPTOWN PARK“

Verslo centro “Uptown Park” projektui įgyvendinti buvo panaudoti išskirtiniai sprendimai - stogui įrengti panaudotos itin kokybiškos medžiagos, padedančios mažinti energijos sąnaudas.

2020-04-30 Plokščių stogų priežiūra pavasarį ir vasarą: ką svarbu atlikti, siekiant ilgalaikės eksploatacijos?

Itin atsakingai stogą reikia paruošti žiemos metui, tačiau pavasario ir vasaros metu atliekami tikrinimai ne mažiau reikšmingi. Po žiemos gali išryškėti defektai, kuriuos privalu kuo skubiau pašalinti.

2020-04-27 Sukurtas antrinio bitumo atraižų panaudojimo būdas

Bendrovė MIDA LT, kartu su VGTU mokslininkais, siekianti kiek įmanoma sumažinti bitumo produkcijos gamybos atliekų kiekį, rado galimybę grąžinti jas į žiedinės ekonomikos ciklą.

2020-04-20 Paruošiamasis hidroizoliacinis sluoksnis bituminėms čerpėms kloti – permoka ar taupymas?

Kam reikalingas paruošiamasis hidroizoliacinis sluoksnis? Kaip sutaupyti neprarandant kokybės? Ar gali paruošiamasis hidroizoliacinis sluoksnis tapti laikinuoju stogu? Atsakymai šiame straipsnyje.

2020-04-15 Sandarinimo darbai su NICOBAND – paprasčiau nebūna

Kad būstas atitiktų naujausius energetinio efektyvumo reikalavimus, būtų sandarus, šiltas ir sausas, tokioms vietoms reikia skirti daug dėmesio, ir padaryti tai geriausia moderniais, efektyviais būdais.

2020-03-02 PVC stogų dangos. Kaip pasirinkti?

Sparčiais žingsniais tobulėjančios technologijos neaplenkia daugelio sričių – ypač jų įtaka juntama statybų sektoriuje. Investicija į stogo kokybę yra nemaža, tad lūkesčiai siejami su ilgalaike eksploatacija.

2020-02-10 Kuo pranašesnė SBS modifikuoto bitumo stogo danga?

Stogas – ne tik vienas pagrindinių vaizdą kuriančių ir namo savininko estetinį skonį atskleidžiančių statinio elementų, jo dangos kokybė ir funkcinės savybės neabejotinai lemia ir komforto lygį patalpose.

2020-01-30 TECHNONICOL šuolis į modernią ateitį – prisijaukinti BIM sprendiniai

TECHNONICOL sėkmingai įgyvendino BIM sprendimus – naudotojai gali atsisiųsti visų gaminių duomenis ir įsikelti į savo projektus. Modeliai paruošti programinei įrangai „Archicad“ ir „Autodesk Revit“.

2019-10-11 5 patarimai, kaip išsirinkti tinkamą stogo dangą

Stogas – svarbi namo dalis, ne tik sauganti nuo šalčio, karščio, kritulių, bet ir puošianti statinį, tad jam turėtų būti skiriamas ypatingas dėmesys. Rekomenduojame įvertinti šiuos stogo dangai keliamus reikalavimus.

2019-09-18 Čerpių fasadai – stilingiems ir moderniems namams

Bituminės čerpės gali būti naudojamos ne tik stogams, bet ir įvairiems fasado sprendimams. Fasado bituminės čerpės „TECHNONICOL HAUBERK“ – šiuolaikinė pastatų ir statinių apdailos medžiaga.

2019-08-14 Bituminės čerpės: atsparios, elastingos, ilgaamžės ir estetiškos

Stiprėjanti tendencija pastatų architektūrą derinti prie juos supančios aplinkos, didėjantis dėmesys eksterjero estetikai skatina rinktis bitumines čerpes: jos nepamainomos dengiant sudėtingos formos stogus.