Garo izoliacija

Aprašymas

TECHNOELAST VB 500 SELF – tai garo izoliacinė membrana su folija. Garus izoliuojanti membrana padengta aliuminizuota folija ir klojama kaip garą izoliuojantis sluoksnis stogo konstrukcijose ant metalinio profiliuoto pakloto. Didelė medžiagos atsparumo tempimui jėga leidžia išlaikyti žmogaus, stovinčio ant membranos tarp profi liuoto lakšto bangų, svorį. Membrana neplyšta ir neišsitempia, priešingai nei nearmuota izoliacinė plėvelė.

Naudojimo sritis

TECHNOELAST VB 500 SELF naudojama visuomeninių ir gamybinių pastatų stogų konstrukcijoms, patalpose, kuriose yra normali arba didesnė temperatūra ir drėgmė (sporto salės, baseinai).

Klojimas

Kloti garo izoliacinę membraną, kurios viena pusė yra padengta specialiu lipniu bitumo ir polimerų sluoksniu, patogu, lengva ir saugu. Tai leidžia tvirtinti membraną prie pagrindo be papildomоs įrаngos.

Ritinį išvynioti ir pamatuoti kitų ritinių ir profiliuoto pakloto atžvilgiu. Apsauginės plėvelės kraštą atskirti nuo ritinio. Ritinio kraštą priklijuoti prie profiliuoto pakloto. Ritinį ridenti profiliuoto pakloto paviršiumi, nuplėšiant apsauginę plėvelę.

Garo izoliacija_0
Garo izoliacija_1
Garo izoliacija_2
Garo izoliacija_3
Garo izoliacija_4
Garo izoliacija_5
TECHNOELAST VB 500 SELF
Eksploatacinių savybių deklaracijos pdf
Sandėliavimas ir transportavimas pdf