NICOBAND

Aprašymas:

 Lengvai nuimama apsauginė plėvelė “NICOBAND” – tai universali prisiklijuojanti sandarinimo juosta, kurią sudaro prisiklijuojantis bitumo sluoksnis su armuota aliuminio danga bei apsauginė plėvelė.

Medžiagą lengva ir patogu naudoti, be to, ji pasižymi idealiu sukibimu su betonu, tinku, metalu, bitumu, akmeniu, medžiu, plastiku ir kitais paviršiais. Armuota aliuminio danga užtikrina didelį atsparumą įplėšimui ir  ultravioletinių spindulių poveikiui. Gaminį „NICOBAND” galima naudoti visose klimato zonose.

Naudojimo sritis:

Juosta-hermetikas „NICOBAND“ skirta siūlių bei sandūrų sandarinimui, plyšių remontui,hidroizoliacijai, apsaugai nuo korozijos. Idealiai tinka sandarinti prijungiamąsias stogo sandūras, grindų ir sienų sandūras vonios kambaryje,  vamzdžių sandūras bei remontuoti metalines talpas.

Klojimas:

Juosta tvirtinama ant lygaus, sauso ir iš anksto nuvalyto paviršiaus. Kad juosta patikimai prisitvirtintų, būtina ją glaudžiai prispausti rankomis arba lyginimo velenėliu. Ant vertikalių paviršių medžiaga tvirtinama prispaudžiamąja lystvele. Nerekomenduojama naudoti juostos „NICOBAND“ ant karštų paviršių, kurių temperatūra aukštesnė kaip 45-50 ºС. Kad juosta prisiklijuotų kokybiškai, pagrindo ir medžiagos temperatūra turi būti ne mažesnė kaip +5 ºС. Esant žemesnei temperatūrai,  pagrindą ir apatinį medžiagos paviršių būtina pašildyti statybiniu fenu.

NICOBAND_0
NICOBAND_1
NICOBAND_2
NICOBAND_3
NICOBAND_4