PRIVALUMAI

Mes didžiuojamės stogo dangos medžiagų gamybos istorija ir patirtimi!

Mes įgavome nemažai patirties hidroizoliacinių, garso izoliavimo ir termoizoliacinių medžiagų gamybos srityje ir šiandien mes siūlome naujausias medžiagas ir technologijas, apjungiančias pasaulinę patirtį, bei kuriame savo pačių tyrimo centrus. Mes taip pat priimame ir palaikome gamyklų, kurios tampa mūsų įmonės dalimi, tradicijas. TechnoNICOL įmonė buvo įkurta 1992 m., tačiau mes vienijame gamyklas, menančias daugiau 100 metų trunkančią istoriją ir patirtį stogo dangos medžiagų gamybos srityje.

TECHNONICOL - Dehtochema

2008 m. „Dehtochema“ gamykla, bitumo izoliacinių medžiagų gamintoja, tapo mūsų įmonės dalimi. Ji buvo įsteigta 1868 m. Běla pod Bezdězem (Čekijoje). Per dešimt metų gamykla kelis kartus modernizuota: pasirodė naujos gamybos linijos ir įvaldytos naujausios technologijos. Palanki geografinė padėtis sudaro galimybę tiekti stogo dangos medžiagas į visus regionus Čekijoje ir Europoje.

TECHNONICOL - Vyborg

„TECHNONICOL – Vyborg“ – mūsų pati pirmoji gamykla, kuri tapo įmonės dalimi 1994 m. Daugelis žmonių pradėjo čia dirbti nuo TechnoNICOL įsteigimo, o gamybos ir fabriko valdymo srityje turime darbuotojų, kurie šioje pramonės šakoje ir gamykloje išdirbo daugiau nei 20 metų. Jie viską žino apie medžiagas ir technologijas! Vyborg gamyklos, gaminančios stogo dangos ir hidroizoliacines medžiagas, istorija siekia 1918 m. Tuo metu buvo įsteigta JSC „Tienhaara carton and roofing plant“, o gamykla buvo įsikūrusi Suomijoje. Patogi gamyklos vieta šiaurės vakarų Rusijos pusėje sudaro galimybę tiekti gaminius visai Europai, Šiaurės regiono šalims.

TECHNONICOL - MIDA LT

2001 m. „MIDA LT“ gamykla tapo mūsų įmonės dalimi. Įmonė gamina platų stogo dangos ir hidroizoliacinių medžiagų asortimentą ir plokštiems, ir šlaitiniams stogams. Į statybinių medžiagų gamybą orientuota įmonė įkurta Gargžduose (Lietuvoje) 1960 m., o 1965 m. ji pradėjo gaminti bitumo stogo dangos medžiagas. Kadangi gamykla yra įsikūrusi ES, medžiagas galima greitai ir patogiai pristatyti ne tik į Europos šalis, bet ir į viso pasaulio šalis.

TECHNONICOL - Ryazan production

Ryazano gamybos klasteris tikriausiai yra „TECHNONICOL Corporation“ širdis. Čia yra 8 modernios įmonės gamyklos, gaminančios įvairius gaminius: bitumo membranas, daugiasluoksnę ir vieno sluoksnio stogo čerpę, PVC gembes, poliuretano putas, akmens vatą, XPS ir PIR. Dauguma mūsų mokslinių tyrimų ir plėtros išteklių taip pat yra sutelkti Riazanėje, siekiant užtikrinti maksimalią sinergiją. Mūsų partneriai gali gauti geriausių medžiagų panaudojimo žinių ir įgūdžių keliuose mokymo centruose.

Per savo gyvavimo istoriją gamyklos buvo ne kartą atnaujinamos, siekiant prisitaikyti prie šiuolaikinių tendencijų statybų rinkoje, buvo gerinama personalo kvalifikacija ir gamybos technologija. Daugiau nei šimtmetį trunkanti patirtis medžiagų gamybos srityje ir pasiryžimas taikyti inovacijas leidžia mums žengti į priekį ir pasiekti sėkmę!

Ekologija

Ekologiškos prekės yra naudingos ne tik verslui, bet ir eiliniam pirkėjui, o tai sąlygoja mažesnės gamybos ir transportavimo sąnaudos. Yra žinomi bendri reikalavimai, norint rinktis ekologiškus gaminius: vietinė gamyba, dėl kurios iki minimumo mažėja transportavimo išlaidos, atmosferos tarša; aplinkos sauga ir ekonomiška gamyba, kurios sąlygoja mažesnes sąnaudas.

eco1.png

Ekologiška gamyba

Mūsų įmonė puikiai žino savo visuomeninę pareigą išlaikyti ekologišką aplinką ir naudoti ekologinę pusiausvyrą išlaikančius gamtinius išteklius.
Šiame kontekste pagrindiniai įmonės tikslai yra šie:  1. pasiekti pramonės ir aplinkos apsaugos lygį, atitinkantį dabartinę mokslo, technologijų ir visuomenės padėtį; 2. gerinti gamybos infrastruktūros saugą pramonės ir aplinkos apsaugos aspektu, mažinant neigiamą poveikį aplinkai, gerinant procesams naudojamos įrangos patikimumą, užtikrinant jos saugą ir sklandų veikimą.

eco2.png

Taupi gamyba

Pagrindinė sėkmingo mūsų gamybos įrenginių eksploatavimo koncepcija yra: nuolatinis siekis pašalinti visų tipų nuostolius – visų tipų išlaidas ir eikvojimą; gamybos kontrolės efektyvumo gerinimas; visos gaminamos medžiagos yra gaminamos pagal užsakymą – be pertekliaus ir klaidų. Ši problema taip pat yra sprendžiama per: kvalifikuotą personalą ir modernią įrangą – eliminuojant broko gamybos ar vėlesnių pagerinimų tikimybę; racionalus gamybai ir bendrovės veiklos sričiai reikalingų žaliavų ir gamtinių išteklių naudojimas.

eco3.png

Perdirbimas

Pagrindinė sėkmingo mūsų gamybos įrenginių eksploatavimo koncepcija yra: 1. nuolatinis siekis pašalinti visų tipų nuostolius – visų tipų išlaidas ir eikvojimą; 2. gamybos kontrolės efektyvumo gerinimas; 3. visos gaminamos medžiagos yra gaminamos pagal užsakymą – be pertekliaus ir klaidų. 

Ši problema taip pat yra sprendžiama per:

  • kvalifikuotą personalą ir modernią įrangą – eliminuojant broko gamybos ar vėlesnių pagerinimų tikimybę; 
  • racionalus gamybai ir bendrovės veiklos sričiai reikalingų žaliavų ir gamtinių išteklių naudojimas.

eco4.png

Galimų taršos faktorių mažinimas

Mūsų gamyklos yra patogioje geografinėje vietoje, todėl medžiagų transportavimas galutiniam gavėjui yra minimalus. Taigi mes maksimaliai sumažiname pristatymo išlaidas ir transportavimo metu išmetamų teršalų kiekį.

Sutaupykite pinigus, netaupydami kokybės sąskaita!

1. Patikimumas ir kokybė už prieinamą kainą.

Ilgas pastato eksploatavimo laikotarpis yra tiesiogiai susijęs su jo statybai naudotomis medžiagomis. Norėdamas sutaupyti pinigų statybos metu, pirkėjas perka pigesnes medžiagas, tačiau po kurio laiko prasideda problemos, kurios pareikalauja papildomų išlaidų, norint ir toliau eksploatuoti infrastruktūrą. Ir paaiškėja, kad mažą sumą perkant išleidęs pirkėjas greitai pamirš apie ekonomiją ir tokią pačią sumą išleis infrastruktūros remontui. Akivaizdu, kad kokybiškų medžiagų pirkimas yra pelningas ilgalaikėje perspektyvoje. Žmonės dažnai galvoja, kad kokybė yra brangi. Ar įmanoma gauti ekonomišką ir aukštos kokybės medžiagą? TECHNONICOL tai yra įmanoma! 

Pažvelkime, kodėl mūsų medžiagos yra pigios ir kokybiškos. 

Mes turime galimybę gauti pigesnio rusiško bitumo, kuris yra ne ką prastesnis nei europietiški analogai. Mūsų įmonė turi nuosavą skalūnų gavybos karjerą – skalūnas yra naudojamas kaip apsauginę dangą sudaranti medžiaga viršutiniam stogo membranos sluoksniui. Mes patys nustatome jo kainą. Stiklo pluošto pagrindo gamyba šalyje. Tai ženkliai paveikia stogo dangos ir hidroizoliacinių medžiagų su stiklo pluošto pagrindu kainą. Kalbant apie medžiagas iš oksiduoto bitumo – mes patys oksiduojame bitumą savo nuosavose oksidavimo gamyklose ir patys kontroliuojame kokybę. Dauguma komponentų, nuo kurių priklauso medžiagų kokybė, yra gaminami tiesiogiai TECHNONICOL gamybos bazėje, todėl mes galime tiekti ekonomiškas medžiagas ir nuolat stebėti kokybę.

2. Didelio gaminamų medžiagų asortimento dėka galime pasiūlyti medžiagų bet kokiai paskirčiai.

Akivaizdu, kad medžiagos, skirtos gyvenamojo namo stogui montuoti, skiriasi nuo medžiagų, skirtų tilto hidroizoliacijai. Mes apskaičiavome visus galimus skirtingų objektų ir medžiagų apkrovos derinius ir mes galime pasiūlyti Jums medžiagas, pasižyminčias skirtingomis charakteristikomis, kurios tiks būtent Jūsų objektui, todėl nepermokėsite už Jums nereikalingas savybes.

3. Mes gaminame ne tik hidroizoliacines medžiagas, bet ir termoizoliacines medžiagas bei įvairius papildomus gaminius, kurie sudaro Jums galimybę susikurti energiją taupančią sistemą savo namuose.

Įmonė kuria, gamina ir reklamuoja statybų rinkoje medžiagas ir sistemas, kurios iki minimumo sumažina šilumos nuostolius pramonės ir komunalinių paslaugų sektoriuje. Mes padėsime Jums ženkliai sumažinti savo išlaidas pastatų šildymo ir kondicionavimo sistemoms. Pasatuose mes diegiame sistemas, skirtas „energiją taupančio gaubto“ sukūrimui pastate – tai visapusiška statinio apsauga nuo pamatų iki stogo.

4. Patogaus ir išbandyto sprendimo taikymas, padėsiantis Jums sutaupyti laiko ir pinigų!

Medžiagos, skirtos kokybiškai hidroizoliacijai ir termoizoliacijai, yra gaminamos vienoje įmonėje, todėl mes galime patarti dėl mūsų gaminių suderinamumo ir pasiūlytų sprendimų racionalumą. Medžiagų tarpusavio suderinamumas yra viena iš pagrindinių sąlygų, siekiant užtikrinti patikimą izoliacijos sistemą. Štai kodėl mūsų specialistai sukūrė profesionalų techninį sprendimą – pastato sistemas. Jos yra pagrįstos trimis principais: komponentų suderinamumas, ilgaamžiškumas ir prieinama kaina. Dabar galite gauti geriausią universalų sprendimą ir profesionalią pagalbą jo įgyvendinimui.

5. Mes patys tobulėjame, geriname savo gaminių kokybę ir bendravimo su klientais principus, nedidindami medžiagų kainos galutiniam pirkėjui.

Mes taikome taupios gamybos principą, ir orientuojamės į: 

  • racionalią medžiagų gamybą pagal užsakymo reikalavimus; 
  • gamybos kokybės gerinimą, mažinant naudojamų atsargų ir išteklių lygius; nuolatinius gamybos personalo mokymus; 
  • lanksčių modernių gamybos technologijų įdiegimą ir jų integravimą vienoje grandinėje, bendraujant su partneriais technologijų srityje.

Mes garantuojame kokybę!

Mūsų gamyklos yra sertifikuotos pagal ISO tarptautinį kokybės standartą, o į Europą eksportuojami gaminiai yra gaminami pagal visus EN Europos standartus, stogo dangai, termoizoliacinėms ir hidroizoliacinėms medžiagoms taikomas reguliavimo specifikacijas. Tiekiamos medžiagos yra pažymėtos CE ženklu, t.y. jos atitinka visas statybinėms medžiagoms taikomas Europos direktyvas. 

Medžiagoms, tiekiamoms į Šiaurės regiono šalis (Suomiją, Norvegiją, Švediją ir Daniją) ir montuojamoms pagal medžiagų montavimo vadovą, yra suteikiama 15 metų garantija. Visa rizika yra apdrausta pagal garantiją, kurią suteikia vienas iš didžiausių finansų ir draudimo koncernų „Alliance“, kuris jau daugiau nei 120 metų teikia patikimas draudimo paslaugas milijonams klientų visame pasaulyje.