APIE TECHNONICOL

TECHNONICOL korporacija yra didžiausia Rusijos ir Europos hidroizoliacinių ir termoizoliacinių medžiagų gamintoja. Kompanija įsteigta 1992 metais, ir nuo tada sukaupė didelę patirtį statybinių medžiagų rinkoje. Mes didžiuojamės, galėdami pasiūlyti modernias medžiagas ir technologijas, kurios apjungia įgytą patirtį bei profesionalumą.

print-A32.jpg

Platus aukštos kokybės medžiagų asortimentas ir patikimi sprendimai leidžia parinkti tai, kas labiausiai tinka klientams kainos ir kokybės atžvilgiu. Esame laimingi žinodami, kad mūsų medžiagos naudojamos namų, gamyklų, tiltų, socialinės infrastruktūros ir kitų objektų, kurie pagerina daugelio žmonių gyvenimo lygį ir kokybę visame pasaulyje, statybai.

>50

gamyklų 
7 šalyse

95

šalys, į kurias
tiekiami gaminiai

1 MLRD.

metinė apyvarta
yra didesnė nei
1 milijardas eurų

1868

seniausia grupės
gamykla atidaryta
1868 metais

Kompanija vysto medžiagas bei sistemas, kurios minimizuoja energijos nuostolius. Mes siūlome konstrukcines sistemas, skirtas visapusei struktūros apsaugai nuo pamatų iki stogo.

TECHNONICOL medžiagų suderinamumas tarpusavyje yra viena svarbiausių patikimos izoliacijos sistemos sąlygų. Būtent todėl mūsų ekspertai siūlo profesionalius sprendimus skirtingo tipo projektams.

Čia mes vadovaujamės trimis pagrindiniais principais: elementų suderinamumas, ilgaamžiškumas ir protinga kaina. Galima užtikrinti, kad mūsų klientai gauna geriausius išbaigtus sprendimus ir profesionalią pagalbą projektavimo metu.

Platus gaminių asortimentas leidžia mūsų kompanijai pasiūlyti skirtingų savybių medžiagas, tiksliai atitinkančias reikalavimus, o klientas nepermoka už nebūtinas medžiagų savybes. Mes taip pat atsižvelgiame į skirtingų šalių standartus bei reglamentus ir vystome savo produktus bei sprendimus taip, kad jie atitiktų kiekvienos šalies įstatymus.