Hidroizoliacinės mastikos

Aprašymas

Tai paruoštos naudoti mastikos, sudarytos iš modifikuoto naftos bitumo, polimerų arba technologinių priedų, mineralinio užpildo ir tirpiklio.

Išdžiūvusios mastikos sudaro hidroizoliacinį sluoksnį ant pastatų ir statinių požeminių dalių. Tai yra taip vadinama aptepamoji pamatų, grindų hidroizoliacija. Taip pat naudojama kaip antikorozinė metalinių paviršių apsaugos priemonė.

ROOFING MASTIC TECHNONICOL №21 sudėtyje yra didelis dirbtinio kaučiuko kiekis, ją galima dengti, esant labai žemoms temperatūroms, išlaiko elastingumą net -50°C temperatūroje. Rekomenduojama naudoti sudėtingiausiuose ir ypač didelės atsakomybės reikalaujančiuose objektuose.

WATERPROOFING MASTIC TECHNONICOL №24  – ekonomiškesnis sprendimas negiliai įkastiems arba poliniams privačių namų, kotedžų pamatams.

Naudojimo sritis:
  • hidroizoliacinių mastikos sluoksnių  įrengimas;
  • betoninių, medžio ir kitų statybinių konstrukcijų (rūsių, polinių pamatų, polių galų) aptepamoji hidroizoliacija;
  • antikorozinė metalinių paviršių, konstrukcijų ir gaminių, įskaitant vamzdžius, automobilių kėbulus,  apsaugos priemonė.
Dengimas

Dengiama ant paviršiaus sluoksniais, – teptuku, mentele arba užpylimo metodu, išlyginant specialiomis dantytomis mentelėmis. Išeiga priklauso nuo paviršiaus tipo.