MIDA LT apdovanojimas

2021-04-13

     Norime pasidalinti įspūdžiais iš neseniai įvykusio kasmetinio Kompanijos Technonicol International vadovų susirinkimo, kuriame buvo aptarti 2020 m. rezultatai. Nors pasaulinė pandemija bei karantinas sukėlė nemažai rūpesčių, metė mums daug iššūkių, tačiau su jais buvo puikiai susitvarkyta ir tą rodo įspūdingi rezultatai - už tai norime padėkoti kiekvienam darbuotojui.
     Investicijos į gamyklos modernizavimą 2020 m. buvo didžiausios per paskutinius 10 metų, o tai leido sumažinti rankinio darbo apimtis ir padidinti našumą. Rekordai pasiekti gamybos, pardavimų ir klientų aptarnavimo padaliniuose. Pagaminti 5 mln. m2 produkcijos - mums didelis pasiekimas, kuriuo galime didžiuotis.
     Sėkmingi pardavimų sandoriai svarbiausiuose 2020 metų objektuose leido dar stipriau įsitvirtinti Lietuvos rinkoje, bei atvėrė duris į Latvijos bei Estijos projektinių pardavimų rinkas. Profesionali pardavimų komanda gali pelnytai didžiuotis ženkliai išaugusia pardavimų apyvarta visuose segmentuose.
     Džiaugiamės, jog mūsų klientai sėkmingai susitvarkė su ko gero didžiausiu šių laikų iššūkiu – Covid 19, nesustabdė suplanuotų investicinių projektų, vykdė veiklą, kiek tai leido galimybės, tęsė pradėtus darbus, taip užtikrindami mūsų gaminamos produkcijos pasiekiamumą visose rinkose. Siekdami patenkinti ženkliai išaugusį klientų poreikį, daug dėmesio skyrėme klientų aptarnavimo sistemų tobulinimui, diegėme naujus IT sprendimus, kurie padėjo aptarnauti 40% didesnį klientų srautą. Tačiau patį svarbiausią vaidmenį klientų aptarnavime atlieka žmogus. „Didžiuojuosi savo komanda, jūsų didžiulis indėlis į bendrą įmonės rezultatą leidžia drąsiai žengti toliau, siekti naujų tikslų ir žinoti, kad dirbant kartu, mes galime daug daugiau nei kartais įsivaizduojame“, – 2020 metų rezultatus vertino Service centro vadovas Justas Razmus.
     UAB ,,Mida LT‘‘ šiemet kaip niekad užtikrintai „šovė“ į viršų, maloniai visus nustebino ir įrodė, jog komandinis darbas, pasitikėjimas, pagalba vienas kitam ir didelis noras gali atnešti rekordinių rezultatų – užtarnautas sėkmingiausiai dirbančios TN International įmonės titulas 2020 metais. Dėl rekordinio pagamintos produkcijos kiekio, pasiektos rekordinės apyvartos, sklandaus finansinių įsipareigojimų valdymo UAB „Mida LT“ pirmąkart kompanijos istorijoje tapo nominacijos ,,Wonder of 2020’’ nugalėtoja ir puikiu pavyzdžiu, jog stipri ir vieninga komanda yra svarbiausia įmonės vertybė. ,,Nuoširdus AČIŪ visiems įmonės darbuotojams, kurių dėka pasiekėme tokių įspūdingų rezultatų. Taip pat noriu prisiminti ir padėkoti buvusiems UAB „Mida LT“ darbuotojams, kurių indėlis į mūsų šiandieninę sėkmę taip pat didžiulis. Dar kartą ačiū buvusiems ir esamiems darbuotojams‘‘, - savo darbuotojams dėkojo generalinis direktorius Andrius Jakas.

Grįžti į naujienų sąrašą