TechnoNICOL dalyvavimas BUDMA 2013

TechnoNICOL on BUDMA 2013

Kasmet žiemą Poznanėje (Lenkijoje) vyksta svarbiausia statybos mugė Centrinėje Europoje, vadinama BUDMA 2013. Šiemet ji vyko nuo sausio 29 d. iki vasario 1 d. Šiemetinės BUDMA tarptautinės statybų mugės tema buvo „Ateities statybos. Išmanioji architektūra“. Jos metu vykusios parodos ir programos renginių metu daugiausia dėmesio buvo sutelkta į išmaniųjų dizaino sistemų, našių ir mažai energijos vartojančių technologijų, novatoriškų medžiagų ir statybos sistemų bei integruotų kontrolės ir modernių pastato valdymo [sistemų] pristatymą.

Parodoje pristatyta daug statybų rinkos ekspozicijų, skirtų tokioms sritims kaip sienos, lubos, grindys, apdailos sistemos, statybų įranga, statybų pramonei teikiamos paslaugos ir, žinoma, stogas. Per visas dienas vyko statybos meistrų demonstracijos „Bandymų zonoje“ ir už jos ribų. Bandymų zona buvo tam tikras „galimybių bandymo poligonas“ – čia kiekvienas turėjo galimybę „išbandyti“ gaminį, prižiūrint specialistui, kuris parodė, kaip maksimaliai išnaudoti jo privalumus.

TechnoNICOL on BUDMA 2013

BUDMA 2013 parodoje TechnoNICOL atstovavo TechnoNICOL Polska, kaip Lenkijos stogdengių asociacijos partneris. Parodoje TechnoNICOL POLSKA turėjo stendą, kuriame demonstravo platų valcuotos stogo dangos medžiagų asortimentą, lanksčias čerpes SHINGLAS ir polistireno TECHNONICOL XPS 35 300 CARBON.

Be to, BUDMA 2013 parodoje TechnoNICOL Polska turėjo dvi demonstracijų zonas: viena iš jų buvo skirta SHINGLAS, o kita – plokščiam stogui, ir kiekvieną dieną, kol vyko stogo dangos medžiagų parodos, ypatingas lankytojų dėmesys krypo į TechnoNICOL stendą.

Pirmame stende buvo demonstruojamas naujas mūsų siūlomas gaminys – SHINGLAS JAZZ, kasdien vis kitos spalvos. Šis gaminys gavo specialią Lenkijos stogdengių asociacijos rekomendaciją. Rekomendacija garantuoja, kad šis gaminys yra puikiausios kokybės!

Antrajame stende TechnoNICOL demonstravo plokščio stogo sistemą su termoizoliacija, pagaminta iš polistireno TECHNONICOL XPS 35 300 CARBON, ir dviem hidroizoliacijos sluoksniais: apatinis sluoksnis – lipni medžiaga MIDA SELF EPS, o viršutinis sluoksnis MIDA TOP PV200 S5, suvirintas, apatiniam sluoksniui naudojant dujinį degiklį.

Lankytojus traukė ne tik stendas, kuriame demonstruotos TechnoNICOL medžiagos, bet ir visa reklaminė medžiaga ir jie išreiškė susidomėjimą bendradarbiavimu. Parodoje dalyvavo gana didelė TechnoNICOL Polska atstovų grupė, todėl nė vienas klausimas neliko neatsakytas!

TechnoNICOL on BUDMA 2013

Buvo ir individualių klientų, ir atstovų iš didelių įmonių, statybinių medžiagų tiekėjų ir gamintojų, taip pat ir iš „pasidaryk pats“ tinklų. Tai buvo puiki galimybė dar labiau išpopuliarinti TechnoNICOL gaminius ir sudaryti daug naujų verslo sutarčių su įvairiais žmonėmis. TechnoNICOL Polska pradėjo artimai bendradarbiauti su dar 30 naujų statybinių medžiagų platintojų bei daug mažų ir didžiulių statybos bendrovių. Be to, pritraukėme daug architektų, kurie iki tol net nebuvo girdėję apie TechnoNICOL Corporation. Verta paiminėti, kad buvo daug lankytojų iš užsienio, ypač iš Ukrainos, Baltarusijos, Lietuvos ir Rusijos, kur TechnoNICOL Corporation yra gerai žinoma, taip pat iš Vokietijos, Čekijos ir Danijos, kurios yra visai netoli nuo Lenkijos, todėl dabar TechnoNICOL gaminiai žengia ir į šias rinkas.

Apibendrinant, BUDMA paroda yra tokia vieta, kurioje verta dalyvauti kasmet, nes taip yra stiprinamos TechnoNICOL pozicijos stogo dangos medžiagų rinkoje ir sudaromos didžiulės galimybės užmegzti naujus ryšius statybų pramonėje.